Głównej zawartości

Komunikat alertu

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Dnia 26 sierpnia 2022 zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Wilga i Żelechów na spotkania robocze realizowane w ramach Planu włączenia społeczności lokalnej w proces przygotowania Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2023 – 2027. W ramach spotkań przeprowadzona zostanie analiza potrzeb rozwojowych i potencjału obszaru danej gminy oraz określenie najważniejszych celów LSR.

Spotkanie dla mieszkańców Gminy Wilga odbędzie się w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy Wilga, ul. Warszawska 38, w godzinach 900 – 1200.

Spotkanie dla mieszkańców Miasta i Gminy Żelechów odbędzie się w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy Żelechów, ul. Rynek 1, w godzinach 1200 – 1600.

 

Spotkania w pozostałych gminach należących do LGD odbędą się z zgodnie z poniższym harmonogramem dostępnym również w zakładce Wsparcie przygotowawcze, gdzie zapoznać się można także z Planem włączenia społeczności lokalnej w proces przygotowania LSR: