Głównej zawartości

Komunikat alertu

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Forum Powiatu Garwolińskiego, organizuje wyjazd studyjny w ramach realizacji operacji pt. „Międzyregionalna współpraca drogą do rozwoju obszarów wiejskich” w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.

Termin wyjazdu: 2-4.08.2021 r. Augustów

W wyjeździe studyjnym mogą brać udział wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne, będące pracownikiem lub członkiem Stowarzyszenia LGD Forum Powiatu Garwolińskiego i LGD Ziemi Mińskiej (2 przedstawicieli Partnera). Udział w wyjeździe studyjnym jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Zgłoszenia na wyjazd studyjny należy dokonać w terminie podanym w formularzu zgłoszeniowym, poprzez formularz zamieszczony na https://lgd-garwolin.pl/ na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w biurze LGD Forum Powiatu Garwolińskiego z siedzibą Al. Legionów  48, 08-400 Garwolin.Zgłoszeń należy dokonać do dnia 20.07.2021 r. do godziny 12.00.