Głównej zawartości

Komunikat alertu

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie zaprasza do udziału w XVII edycji ogólnopolskiego konkursu „Sposób na sukces” na najlepsze działania przedsiębiorcze i społeczne na obszarach wiejskich.

 

Współorganizatorami tegorocznej edycji konkursu są m.in.: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Bank BGŻ BNP Paribas S.A., Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Stowarzyszenie „Sposób na sukces”, Towarzystwo Inicjatyw Społecznych „Nowy Świat”, Urząd Patentowy RP.

 

Do konkursu mogą być zgłaszane przedsięwzięcia realizowane w 2015 roku i w pierwszym półroczu 2016 roku na obszarach wiejskich i w miastach do 20 tysięcy mieszkańców, tworzące nowe miejsca pracy.

 

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: http://www.cdr.gov.pl/85-nasze-dzialania/konkursy/sposob-na-sukces/1975-zapraszamy-do-udzialu-w-xvii-edycji-ogolnopolskiego-konkursu-sposob-na-sukces