Głównej zawartości

Komunikat alertu

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

 

W ramach działania „Małe projekty” za zgodne z Lokalną Strategią Rozwoju, Rada uznała wszystkie 22 wnioski. Do finansowania wybranych zostało 19. W związku z przekroczonym limitem środków na ww. działanie oraz uzyskaniem mniejszej liczby punktów 3 wnioski nie zostały skierowanych do dofinansowania.

 

Wszyscy wnioskodawcy, którzy składali wnioski w ramach naborów na działania pn. „Małe projekty” zostali poinformowali pisemnie o wynikach oceny dokonanej przez Radę LGD.

 

W dniu 13 maja 2013r. LGD zgodnie z procedurami, przekazała do podmiotu Wdrażającego 
tj. Urzędu Marszałkowskiego w Warszawie Departamentu Rolnictwa i Modernizacji Terenów Wiejskich uchwały oraz listy wniosków o przyznanie pomocy wybranych do finansowania wraz ze wszystkimi złożonymi wnioskami o przyznanie pomocy.

 

Po pozytywnym zweryfikowaniu i rozpatrzeniu wniosków Urząd Marszałkowski wyznaczy wnioskodawcy termin zawarcia umowy, na podstawie której przyznawana będzie pomoc.