Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia LGD Forum Powiatu Garwolińskiego
Członkami Stowarzyszenia LGD Forum Powiatu Garwolińskiego są podmioty sektora publicznego, gospodarczego i społecznego, w tym osoby fizyczne działające na rzecz rozwoju obszaru objętego LSR.
Walne Zebranie Członków zwołuje Zarząd, co najmniej jeden raz na 12 miesięcy lub na pisemny wniosek Komisji Rewizyjnej.
Do kompetencji Walnego Zebrania Członków należy, w szczególności:
- uchwalanie kierunków i programu działania LGD,
- ustalanie liczby członków Rady, Zarządu i komisji Rewizyjnej,
- wybór i odwołanie członków Rady, Zarządu i Komisji Rewizyjnej,
- udzielanie absolutorium ustępującemu Zarządowi,
- uchwalanie zamian Statutu,
- podejmowanie uchwał w sprawie przystąpienia LGD do innych organizacji,
- podejmowanie uchwał w sprawie rozwiązania LGD,
- rozpatrywanie odwołań od uchwał Zarządu,
- uchwalanie regulaminu obrad Walnego Zebrania Członków, Rady, Komisji Rewizyjnej oraz Zarządu.
- ustalanie wysokości diet dla członków Rady.
1 | Powiat Garwoliński | Walicki Mirosław |
2 | Gmina Borowie | Gąska Wiesław |
3 | Gminna Spółka Wodna "BOROWIE" | Baran Tadeusz |
4 | Ochotnicza Straż Pożarna w Borowiu | Baranek Tadeusz |
5 | Sklep Spożywczo-warzywny “SMAKUŚ” | Poszytek Justyna |
6 | Baran Albert | |
7 | Baran Cezary | |
8 | Baran Izabela Anna | |
9 | Bielak – Baran Danuta | |
10 | Osiak Krzysztof | |
11 | Kowalski Janusz | |
12 | Ks. Parafiniuk Dariusz | |
13 | Pasternak Beata | |
14 | Rosiński Andrzej | |
15 | Serzysko Marta | |
16 | Szaniawska Alicja | |
17 | Wągrodzki Krzysztof | |
18 | Zieliński Artur | |
19 | Gmina Garwolin | Kołodziejczyk Marcin |
20 | Gminna Biblioteka Publiczna | Belka Agnieszka |
21 | Gminna Spółka Wodna "GARWOLIN" | Sowa Antoni |
22 | Ochotnicza Straż Pożarna w Rębkowie | Krupa Waldemar |
23 | Spółka Wodna "RUDA TALUBSKA" | Janaszek Zygmunt |
24 | AQUATECH Cezary Kędziorek | Kędziorek Cezary |
25 | Zakład Usług Wielobranżowych Mieczysław Karczmarczyk | Karczmarczyk Mieczysław |
26 | Budyta Paweł | |
27 | Chciałowski Marek | |
28 | Gajewska - Zalech Małgorzata | |
29 | Góźdź Grzegorz | |
30 | Karaś Martyna | |
31 | Kozyra Bartłomiej | |
32 | Luckar Róża | |
33 | Makulec Małgorzata | |
34 | Makulec Zdzisław | |
35 | Matysiak Maria Sylwia | |
36 | Pluta Iwona | |
37 | Szafrańska Marta | |
38 | Szewczyk Jerzy | |
39 | Szostak Robert | |
40 | Miasto Garwolin | Świeczak Marzena |
41 | F.P.H.U. Marek Pyza | Pyza Marek |
42 | Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kobus Marcin Kobus | Marcin Kobus |
43 | Rejonowy Związek Spółek Wodnych w Garwolinie | Szwed Edward |
44 | Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Powiatu Garwolińskiego “Razem Łatwiej” | Szarek Krystyna |
Jaskulska Grażyna | ||
45 | Cieszkowski Krzysztof | |
46 | Kaznowska Anna | |
47 | Kurowska Iwona | |
48 | Kwiatkowska Diana | |
49 | Makarewicz Monika | |
50 | Mitek Paweł | |
51 | Paziewska Monika | |
52 | Piesio Jerzy | |
53 | Ryszkowska - Baran Hanna | |
54 | Szostak Aneta | |
55 | Talarek Roman | |
56 | Tudek Cezary | |
57 | Zając Krzysztof | |
58 | Gmina Górzno | Sabak Waldemar |
59 | "GALAKTYKA" Bar uwersalny | Soszka Piotr |
60 | Ochotnicza Straż Pożarna w Chęcinach | Mucha Mariusz |
61 | Ochotnica Straż Pożarna w Górznie | Zuchniak Jan |
62 | Ochotnicza Straż Pożarna w Łąkach | Latuszek Henryk |
63 | P.P.H.U. "Norbut" | Paziewski Mirosław |
64 | Spółka Wodna "GÓRZNO" | Żak Janusz |
65 | Zakład Usług Elektrycznych "ELROL" | Zając Henryk |
66 | Filipek Danuta | |
67 | Galiński Sławomir | |
68 | Ochnio Robert | |
69 | Paziewski Andrzej | |
70 | Szewczyk Grażyna | |
71 | Gmina Łaskarzew | Janisiewicz Marian |
72 | "AGA" Agnieszka Kowalska | Kowalska Agnieszka |
73 | Stowarzyszenie Społeczno - Kulturalne Gminy Łaskarzew SIĘGAMY SUKCESU | Woźniak Aldona |
Baran Agnieszka | ||
74 | Cichecka Hanna | |
75 | Gogacz Anna | |
76 | Miasto Łaskarzew | Laskowska Anna |
77 | P.H.U.P. "KWS ŻABCZYŃSCY" Sp.J. | Żabczyński Waldemar |
78 | Stowarzyszenie Koło Gospodyń "Serbianki" | Dąbrówka Janina |
79 | Mazurek Dariusz | |
80 | Pałyska Michał | |
81 | Szopa Sylwia | |
82 | Gmina Maciejowice | Kwiatkowski Tomasz |
83 | Firma Handlowo Usługowa "ANKAR" | Sitnik Andrzej |
84 | Ochotnicza Straż Pożarna w Maciejowicach | Czernik Michał |
85 | Ochotnicza Straż Pożarna w Podłężu | Olechowski Stanisław |
86 | Parafia Rzymsko - Katolicka p.w. Wniebowzięcia NMP | Ks. Marczuk Stanisław |
87 | PPHU STAWEX S.J. Stanisław i Weronika Krześniak | Krześniak Paweł |
88 | Goliszewska Anna | |
89 | Krogulec Anna | |
90 | Krupa Stanisława | |
91 | Wojciechowska Danuta | |
92 | Zalska Lidia | |
93 | Zygan Bożena | |
94 | Gmina Mistaków Kościelny | Jaroń Jerzy |
95 | CEDAR-IMPORT Anna Szczygielska | Szczygielska Anna |
96 | Gminna Spółdzielnia “SCH" | Baran Krzysztof |
97 | Gminna Spółka Wodna "MIASTKÓW" | Grążka Teresa |
98 | "NOWIX" Grzegorz Paduch | Paduch Ggrzegorz |
99 | Ochotnicza Straż Pożarna w Zwoli | Rogala Józef |
100 | Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej | Paczek Baranek Agata |
101 | Cichecki Tadeusz | |
102 | Frączyk Stanisław | |
103 | Jaroń Bożena | |
104 | Jaroń Marek | |
105 | Kobzińska Genowefa | |
106 | Lada Agnieszka | |
107 | Mika Krystyna | |
108 | Miszta Kinga | |
109 | Mucha Grażyna | |
110 | Ochnio Mariola | |
111 | Ponceleusz Anna | |
112 | Sitek Elżbieta | |
113 | Tarczyński Dariusz | |
114 | Gmina Parysów | Kwiatkowska Bożena |
115 | Ochotnicza Straż Pożarna w Parysowie | Piętka Stanisław |
116 | TRANS-SYP Wojciech Zawadka | Zawadka Wojciech |
117 | Całka Maria | |
118 | Ks.Tendorf Włodzimierz | |
119 | Miasto i Gmina Pilawa | Łubian Albina |
120 | Gminna Spółka Wodna "PILAWA" | Paradowska Teresa |
121 | Dr House - Michał Szyszko | Szyszko Michał |
122 | Klub Malucha PUCHATKOWO | Głasek Agnieszka |
123 | Marcin Braun Produkcja Handel Usługi | Braun Marcin |
124 | Mechanika Pojazdowa Andrzej Kępka | Kępka Andrzej |
125 | Ochotnicza Straż Pożarna w Pilawie | Kisielewski Zbigniew |
126 | P.P.H.U. DREWMEX | Brzozowski Janusz |
127 | Bąk Elżbieta | |
128 | Czajka Krzysztof | |
129 | Dubiński Krystian | |
130 | Gajowniczek Hanna | |
131 | Jedynak Cezary | |
132 | Kościanek Dariusz | |
133 | Mikos Bernarda | |
134 | Pałyska Irena | |
135 | Podgórska Halina | |
136 | Podsiadły Zdzisław | |
137 | Połoczański Tomasz | |
138 | Smak Kinga | |
139 | Sygnowski Tomasz | |
140 | Szczypek Jan | |
141 | Woźniak Grzegorz | |
142 | Zakrzewska Sylwia | |
143 | Zawadka Marcin | |
144 | Gmina Sobolew | Błachnio Maciej |
145 | Gminna Spółka Wodna "SOBOLEW" | Zygadło Zofia |
146 | Gminny Uczniowski Klub Sportowy “ZRYW” Sobolew | Tywanek Jan |
Bojanowski Marcin | ||
147 | Ochotnicza Straż Pożarna w Chotyni | Owczarczyk Mirosław |
148 | Ochotnicza Straż Pożarna w Kownacicy | Cieśla Adam |
149 | Ochotnicza Straż Pożarna w Ostrożeniu | Zygadło Krzysztof |
Dadana Sławomir | ||
150 | Ochotnicza Straż Pożarna w Sokole | Czamara Grzegorz |
151 | Usługi Gastronomiczne Anna Wiśnioch | Wiśnioch Anna |
152 | Chmielak Waldemar | |
153 | Cieśla Tomasz | |
154 | Koszutski Andrzej | |
155 | Śliz Grzegorz | |
156 | Gmina Trojanów | Kostyra Stanisław |
157 | "AUTO-AGRO" Paweł Tyśkiewicz | Paweł Tyśkiewicz |
158 | Gminna Spółka Wodna "TROJANÓW" | Pacek Jerzy |
159 | Ochotnicza Straż Pożarna w Korytnicy | Mikusek Andrzej |
160 | Bienias Anna | |
161 | Buczek Katarzyna | |
162 | Lasocka Anna | |
163 | Prządka Agnieszka | |
164 | Stefanowski Zenon | |
165 | Tomaszek Krzysztof | |
166 | Gmina Wilga | Głaszczka Bogumiła |
167 | Fresh Apple Sp. z o.o. | Nowak Marcin |
168 | Stowarzyszenie Społeczno - Kulturalne "Razem dla Gminy Wilga" | Kołtun Teresa |
169 | Gontarz Grażyna | |
170 | Węgrzynek Iwona | |
171 | Miasto i Gmina Żelechów | Bogusz Łukasz |
172 | Gminna Spółka Wodna "ŻELECHÓW" | Prządka Witold |
173 | Katolickie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Diecezji Siedleckiej w Żelechowie | Gromoł Andrzej |
174 | Klub Sportowy “SĘP” Żelechów | Wojtowicz Bogusław |
175 | Ochotnicza Straż Pożarna w Piastowie | Żywek Regina |
176 | Ochotnicza Straż Pożarna w Stefanowie | Pietryka Jan |
177 | P.U.H. AUTOKOMPLEKS Jarosław Wojtaś, Andrzej Wojtaś | Wojtaś Jarosław |
178 | Salon Fryzjerski “Wenus” | Skwarek Urszula |
179 | Zakład Gospodarki Komunalnej | Staniszewski Daniel |
180 | Zespół Szkół w Stefanowie | Biernacki Ireneusz |
181 | Antolak Małgorzata | |
182 | Błażejczyk Daniel | |
183 | Dobrzyńska Hanna | |
184 | Gula Leonard | |
185 | Kamola Joanna | |
186 | Komar Michał | |
187 | Koryś Krystyna | |
188 | Kosyra Beata | |
189 | Kozieł Iwona | |
190 | Lenkiewicz Jan | |
191 | Marczak Mieczysław | |
192 | Mateńko Stanisław | |
193 | Rodak Iwona | |
194 | Rosłaniec Grzegorz | |
195 | Siwińska Marianna | |
196 | Szubielski Andrzej | |
197 | Wieczorkiewicz Krystyna |