Głównej zawartości

Komunikat alertu

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia LGD Forum Powiatu Garwolińskiego
Członkami Stowarzyszenia LGD Forum Powiatu Garwolińskiego są podmioty sektora publicznego, gospodarczego i społecznego, w tym osoby fizyczne działające na rzecz rozwoju obszaru objętego LSR.
Walne Zebranie Członków zwołuje Zarząd, co najmniej jeden raz na 12 miesięcy lub na pisemny wniosek Komisji Rewizyjnej.
 
Do kompetencji Walnego Zebrania Członków należy, w szczególności:
  • uchwalanie kierunków i programu działania LGD,
  • ustalanie liczby członków Rady, Zarządu i komisji Rewizyjnej,
  • wybór i odwołanie członków Rady, Zarządu i Komisji Rewizyjnej,
  • udzielanie absolutorium ustępującemu Zarządowi,
  • uchwalanie zamian Statutu,
  • podejmowanie uchwał w sprawie przystąpienia LGD do innych organizacji,
  • podejmowanie uchwał w sprawie rozwiązania LGD,
  • rozpatrywanie odwołań od uchwał Zarządu,
  • uchwalanie regulaminu obrad Walnego Zebrania Członków, Rady, Komisji Rewizyjnej oraz   Zarządu.
  • ustalanie wysokości diet dla członków Rady.
Lp. Nazwa podmiotu/Nazwisko i imię Osoby wyznaczone do reprezentacji
1 Powiat Garwoliński Walicki Mirosław
2 Gmina Borowie Gąska Wiesław
3 Gminna Spółka Wodna "BOROWIE" Baran Tadeusz
4 Ochotnicza Straż Pożarna w Borowiu Baranek Tadeusz
5 Sklep Spożywczo-warzywny “SMAKUŚ” Poszytek Justyna
6 Baran Albert
7 Baran Cezary
8 Baran Izabela Anna
9 Bielak – Baran Danuta
10 Osiak Krzysztof
11 Kowalski Janusz
12 Ks. Parafiniuk Dariusz
13 Pasternak Beata
14 Rosiński Andrzej
15 Serzysko Marta
16 Szaniawska Alicja
17 Wągrodzki Krzysztof
18 Zieliński Artur
19 Gmina Garwolin Kołodziejczyk Marcin
20 Gminna Biblioteka Publiczna Belka Agnieszka
21 Gminna Spółka Wodna "GARWOLIN" Sowa Antoni
22 Ochotnicza Straż Pożarna w  Rębkowie Krupa Waldemar
23 Spółka Wodna "RUDA TALUBSKA" Janaszek Zygmunt
24 Zakład Usług Wielobranżowych Mieczysław Karczmarczyk Karczmarczyk Mieczysław
25 Budyta Paweł
26 Chciałowski Marek
27 Gajewska - Zalech Małgorzata
28 Góźdź Grzegorz
29 Karaś Martyna
30 Kozyra Bartłomiej
31 Luckar Róża
32 Makulec Małgorzata
33 Makulec Zdzisław
34 Matysiak Maria Sylwia
35 Pluta Iwona
36 Szafrańska Marta
37 Szewczyk Jerzy
38 Szostak Robert
39 Miasto Garwolin Świeczak Marzena
40 F.P.H.U. Marek Pyza Pyza Marek
41 Rejonowy Związek Spółek Wodnych w Garwolinie Szwed Edward
42 Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Powiatu Garwolińskiego “Razem Łatwiej” Szarek Krystyna
Jaskulska Grażyna
43 Cieszkowski Krzysztof
44 Kobus Marcin
45 Kurowska Iwona
46 Kwiatkowska Diana
47 Makarewicz Monika
48 Mitek Paweł
49 Paziewska Monika
50 Piesio Jerzy
51 Szostak Aneta
52 Talarek Roman
53 Tudek Cezary
54 Zając Krzysztof
55 Gmina Górzno Sabak Waldemar
56 "GALAKTYKA" Bar uwersalny Soszka Piotr
57 Ochotnicza Straż Pożarna w Chęcinach Mucha Mariusz
58 Ochotnica Straż Pożarna w Górznie Zuchniak Jan
59 Ochotnicza Straż Pożarna w Łąkach Latuszek Henryk
60 P.P.H.U. "Norbut" Paziewski Mirosław
61 Spółka Wodna "GÓRZNO" Żak Janusz
62 Zakład Usług Elektrycznych "ELROL" Zając Henryk
63 Filipek Danuta
64 Galiński Sławomir
65 Ochnio Robert
66 Paziewski Andrzej
67 Gmina Łaskarzew Janisiewicz Marian
68 "AGA" Agnieszka Kowalska Kowalska Agnieszka
69 Stowarzyszenie Społeczno - Kulturalne Gminy Łaskarzew SIĘGAMY SUKCESU Woźniak Aldona
Baran Agnieszka
70 Cichecka Hanna
71 Miasto Łaskarzew Laskowska Anna
72 P.H.U.P. "KWS ŻABCZYŃSCY" Sp.J. Żabczyński Waldemar
73 Stowarzyszenie Koło Gospodyń "Serbianki" Dąbrówka Janina
74 Pałyska Michał
75 Szopa Sylwia
76 Gmina Maciejowice Kwiatkowski Tomasz
77 Firma Handlowo Usługowa "ANKAR" Sitnik Andrzej
78 Ochotnicza Straż Pożarna w Maciejowicach Czernik Michał
79 Ochotnicza Straż Pożarna w Podłężu Olechowski Stanisław
80 Parafia Rzymsko - Katolicka p.w. Wniebowzięcia NMP Ks. Marczuk Stanisław
81 PPHU STAWEX S.J. Stanisław i Weronika Krześniak Krześniak Paweł
82 Goliszewska Anna
83 Krogulec Anna
84 Krupa Stanisława
85 Wojciechowska Danuta
86 Zalska Lidia
87 Zygan Bożena
88 Gmina Mistaków Kościelny Jaroń Jerzy
89 CEDAR-IMPORT Anna Szczygielska Szczygielska Anna
90 Gminna Spółdzielnia “SCH" Baran Krzysztof
91 Gminna Spółka Wodna "MIASTKÓW" Grążka Teresa
92 "NOWIX" Grzegorz Paduch Paduch Ggrzegorz
93 Ochotnicza Straż Pożarna w Zwoli Rogala Józef
94 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Paczek Baranek Agata
95 Cichecki Tadeusz
96 Frączyk Stanisław
97 Jaroń Bożena
98 Jaroń Marek
99 Kobzińska Genowefa
100 Lada Agnieszka
101 Mika Krystyna
102 Miszta Kinga
103 Mucha Grażyna
104 Ochnio Mariola
105 Pasik Bogdan
106 Ponceleusz Anna
107 Sitek Elżbieta
108 Tarczyński Dariusz
109 Gmina Parysów Kwiatkowska Bożena
110 Ochotnicza Straż Pożarna w Parysowie Piętka Stanisław
111 P.H.U. TRANS-SYP Adam Zawadka Zawadka Adam
112 Całka Maria
113 Ks.Tendorf Włodzimierz 
114 Miasto i Gmina Pilawa Łubian Albina
115 Gminna Spółka Wodna "PILAWA" Paradowska Teresa
116 Klub Malucha PUCHATKOWO Głasek Agnieszka
117 Marcin Braun Produkcja Handel Usługi Braun Marcin
118 Mechanika Pojazdowa Andrzej Kępka Kępka Andrzej
119 Ochotnicza Straż Pożarna w Pilawie Kisielewski Zbigniew
120 P.P.H.U. DREWMEX Brzozowski Janusz
121 Bąk Elżbieta
122 Czajka Krzysztof
123 Dubiński Krystian
124 Gajowniczek Hanna
125 Jedynak Cezary
126 Mikos Bernarda
127 Pałyska Irena
128 Podgórska Halina
129 Podsiadły Zdzisław
130 Połoczański Tomasz
131 Smak Kinga
132 Sygnowski Tomasz
133 Szczypek Jan
134 Woźniak Grzegorz
135 Zakrzewska Sylwia
136 Gmina Sobolew Błachnio Maciej
137 Gminna Spółka Wodna "SOBOLEW" Zygadło Zofia
138 Gminny Uczniowski Klub Sportowy “ZRYW” Sobolew Tywanek Jan
Bojanowski Marcin
139 Ochotnicza Straż Pożarna w Chotyni Owczarczyk Mirosław
140 Ochotnicza Straż Pożarna w Kownacicy Cieśla Adam
141 Ochotnicza Straż Pożarna w Ostrożeniu Pasik Jan
Zygadło Krzysztof
Dadana Sławomir
142 Ochotnicza Straż Pożarna w Sokole Czamara Grzegorz
143 Zakład Usług Elektrycznych ROMAR Ochnio Roman
144 Chmielak Waldemar
145 Cieśla Tomasz
146 Koszutski Andrzej
147 Śliz Grzegorz
148 Gmina Trojanów Kostyra Stanisław
149 Bober Andrzej Bober Andrzej
150 Gminna Spółka Wodna "TROJANÓW" Pacek Jerzy
151 Ochotnicza Straż Pożarna w Korytnicy Mikusek Andrzej
152 Bienias Anna
153 Buczek Katarzyna
154 Lasocka Anna
155 Prządka Agnieszka
156 Stefanowski Zenon
157 Tomaszek Krzysztof
158 Gmina Wilga Głaszczka Bogumiła
159 Fresh Apple Sp. z o.o. Nowak Marcin
160 Stowarzyszenie Społeczno - Kulturalne "Razem dla Gminy Wilga" Kołtun Teresa
161 Gontarz Grażyna
162 Miasto i Gmina Żelechów Bogusz Łukasz
163 Gminna Spółka Wodna "ŻELECHÓW" Prządka Witold
164 Katolickie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Diecezji Siedleckiej w Żelechowie Gromoł Andrzej
165 Klub Sportowy “SĘP” Żelechów Wojtowicz Bogusław
166 Ochotnicza Straż Pożarna w Piastowie Żywek Regina
167 Ochotnicza Straż Pożarna w Stefanowie Pietryka Jan
168 P.U.H. AUTOKOMPLEKS Jarosław Wojtaś, Andrzej Wojtaś Wojtaś Jarosław
169 Salon Fryzjerski “Wenus” Skwarek Urszula
170 Zakład Gospodarki Komunalnej Staniszewski Daniel
171 Zespół Szkół w Stefanowie Biernacki Ireneusz
172 Antolak Małgorzata
173 Błażejczyk Daniel
174 Dobrzyńska Hanna
175 Gula Leonard
176 Kamola Joanna
177 Komar Michał
178 Koryś Krystyna
179 Kosyra Beata
180 Kozieł Iwona
181 Lenkiewicz Jan
182 Marczak Mieczysław
183 Mateńko Stanisław
184 Rodak Iwona
185 Rosłaniec Grzegorz
186 Siwińska Marianna
187 Szubielski Andrzej
188 Wieczorkiewicz Krystyna
Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (Regulamin WZC..doc)Regulamin Walnego Zgromadzenia194 kB